Dine turer
Organiser flyvningene dine enkelt med faner
La Paz
–
Phuket
Alle datoer
Dupliser
+ Ny fane
background

Smartere Rreiseplanlegging

for en Bedre Verden

Flyvninger fra La Paz til Phuket

Er du ute etter billig flyreise fra La Paz til Phuket? Velg datoer for Ä starte sÞk eller sjekk ut vÄre tips om flyreiser, flyplasser, vÊr og annen nyttig informasjon.
Datoer, fleksibilitet, antall dager

Rutedetaljer

18266 km
Distanse

VÊret nÄ

🌩
+32°C
Regn

Lufthavner

HKT
27km

Velg datoer for Ă„ se flypriser til Phuket

Velg reisedatoene dine for Ä fÄ de billigste direkteflyprisene til Phuket:
Spesifikke datoer
Fleksible datoer
Reiseperiode
Helgetur
juli
2026
ma
ti
on
to
fr
lĂž
sĂž
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Flypriser fra La Paz til Phuket

Du kan vanligvis bestille en tur/retur flyreise fra La Paz til Phuket for:
Ingen data ennÄ
--
Billig
--
Gjennomsnittlig pris
--
Dyrt
Vi har ikke nok data til Ă„ vise prisklasser. SĂžk for Ă„ finne priser i sanntid.

Hvilken mÄned er det billigst Ä fly til Phuket?

Her er ca. min. og maks. priser for La Paz til Phuket flyreiser (en-vei) akkurat nÄ:
Vi har ikke data for denne ruten ennÄ. PrÞv Ä sÞke andre mÄneder ved Ä klikke pÄ dem under og finn ut nÄr det er best Ä fly.

Er Phuket et dyrt reisemÄl?

Vi har sammenlignet flyreiser fra La Paz til Phuket med andre ruter:
Ikke nok data
Pris per kilometer: -- kr / km
Dessverre har vi ikke nok informasjon om denne ruten til Ă„ si om det er dyrt eller ikke.

Direkteruter fra La Paz til Phuket

Vi kunne ikke finne noen direkteruter til Phuket dersom du flyr fra La Paz. PrÞv Ä endre avreisested eller sÞk pÄ direkteruter for hele landet (Thailand).
Ikke nok data ennÄ

Lufthavner i Phuket og La Paz

Phuket har 1 lufthavn og La Paz har 1 lufthavn.
Phuket
La Paz
Phuket internasjonale lufthavn (HKT)
http://phuketairportthai.com/
27 km fra Phuket sentrum
🚕
Taxi
~30 Min.
🚌
Buss
~70 Min.
🚆
Tog
--
🚍
Flybussekspress
~30 Min.
🚇
T-bane
--

Hva er den beste flyplassen i Phuket?

Den nÊrmeste flyplassen til Phuket sentrum er Phuket internasjonale lufthavn (HKT) som ligger 27 km unna. Den raskeste mÄten Ä komme til sentrum pÄ er Ä ta buss fra Phuket internasjonale lufthavn (HKT), reisen vil ta 70 min.

VĂŠret i Phuket

16-dagers vĂŠrprognose

Slik er vÊret i Phuket akkurat nÄ:
I dag, 18 juli
🌩
+32°C
Regn
5 m/s
94 %
sĂž., 19 juli
🌩
+31°C
Regn
6 m/s
72 %
ma., 20 juli
🌩
+31°C
Regn
5 m/s
71 %
ti., 21 juli
🌩
+29°C
Regn
5 m/s
72 %
on., 22 juli
🌩
+29°C
Regn
6 m/s
71 %
to., 23 juli
🌩
+29°C
Regn
7 m/s
76 %
fr., 24 juli
🌩
+29°C
Regn
8 m/s
78 %
lĂž., 25 juli
🌩
+29°C
Regn
7 m/s
69 %
sĂž., 26 juli
🌩
+28°C
Regn
8 m/s
80 %
ma., 27 juli
🌩
+29°C
Regn
8 m/s
73 %
ti., 28 juli
🌩
+29°C
Regn
6 m/s
74 %
on., 29 juli
🌩
+29°C
Regn
6 m/s
74 %
to., 30 juli
🌩
+29°C
Regn
7 m/s
78 %
fr., 31 juli
🌩
+29°C
Regn
5 m/s
71 %
lĂž., 01 august
🌩
+28°C
Regn
7 m/s
72 %
sĂž., 02 august
🌩
+28°C
Regn
8 m/s
77 %

Hvor dyrt er Phuket?

Phuket priser sammenlignet med La Paz:
Phuket er i gjennomsnitt 29% dyrere enn La Paz. Den stĂžrste forskjellen er Ba. Den minste forskjellen er KlĂŠr (+1%) og LĂžnn (+8%).

Noen priseksempler (vs La Paz):

🛒
Mat
-8.77%
-
🍔
MÄltid, Rimelig restaurant
kr 51,28 vs kr 47,00
đŸœ
MÄltid for 2 personer, vanlig restaurant, treretters
kr 317,64 vs kr 282,35
🍟
McMeal pÄ McDonalds (eller tilsvarende kombinasjon)
kr 102,45 vs kr 89,48
☕
Cappuccino (vanlig)
kr 32,60 vs kr 34,53
đŸ„€
Cola/Pepsi (0.33 liter flaske)
kr 8,95 vs kr 12,80
🚰
Vann (0.33 liter flaske)
kr 4,97 vs kr 10,59
đŸ„›
Melk (vanlig), (1 liter)
kr 24,43 vs kr 12,47
🍞
Loff (500g)
kr 21,66 vs kr 13,68
đŸ„š
Egg (vanlig) (12)
kr 23,21 vs kr 20,41
🧀
Lokal ost (1kg)
kr 236,18 vs kr 71,06
🍗
Kyllingfilet (1kg)
kr 28,74 vs kr 51,53
🍌
Banan (1kg)
kr 16,25 vs kr 20,41
đŸ·
Flaske vin (medium kvalitet)
kr 245,91 vs kr 75,25
đŸș
Lokalt Ăžl (0.5 liter flaske)
kr 21,22 vs kr 29,46
🚍
Transport
+63.85%
+
💧
Forsyninger
-12.19%
+
⚜
Sport
+14.40%
+
đŸ‘Ș
Barnepass
+108.97%
+
👗
KlĂŠr
+0.60%
+
🛋
Leie
+44.45%
+
🏠
KjĂžp
+38.55%
+
đŸ’”
LĂžnn
+8.12%
+
Phuket er vanligvis 29% dyrere
đŸ‘Ș🚍🛋
Den stĂžrste forskjellen er Barnepass, Transport, Leie priser.

Vanlige spÞrsmÄl

Skal du fly fra La Paz til Phuket? Her er litt nyttig informasjon:
🛬
Hvilke flyplasser finner du i Phuket?
{destination} har {number} {number, plural, one {flyplass} other {airports}}: {flyplasser}. Den nĂŠrmeste flyplassen er {airport} som ligger {distance} km unna.
Avionero
✈
Hvor langt er det mellom La Paz og Phuket med fly?
Phuket er rundt 18266 km fra La Paz.
Avionero
⏰
Hva er flytiden fra La Paz til Phuket?
Vanligvis tar det ∞t NaNm til -∞t NaNm Ă„ fly fra La Paz til Phuket.
Avionero
đŸŒ€ïž
Hvor bra er vĂŠret i Phuket?
Den kaldeste mÄneden er januar med en gjennomsnittstemperatur pÄ +27°C. Den varmeste mÄneden er juli med en gjennomsnittstemperatur pÄ +29°C. Akkurat nÄ er det +32°C og Regn i Phuket.
Avionero
🛬
Finnes det en direkterute mellom La Paz og Phuket?
Nei, det er ingen direkteruter til Phuket dersom du flyr fra La Paz.
Avionero

Phuket guide

Phuket temaer

Dette er Phuket mest kjent for:
Natteliv
Dykking
Surfing
Øy
Familie
Strand

Sted

Phuket ligger i Thailand, 18266 km fra La Paz:

tidssone for Phuket

Phuket er 11 timer foran La Paz, der klokken nÄ er 01:27
🕒
01:27 (-4 -04)
Klokken i Phuket akkurat nÄ

Valura og vekslingskurs

100 Thai Baht tilsvarer 28.71 Norwegian Krone. 100 Norwegian Krone tilsvarer 348.25 Thai Baht.
đŸ€‘
àžż100 = kr 28,71
Veksklingskurs

Sikkerhet

Phuket er generelt et trygt sted³. Men vÊr forsiktig nÄr du skal krysse veien eller bruke minibank.
😳
đŸ«€
đŸ€”
😃
😇
Gjennomsnittlig trygt

Luftkvalitet

Phuket har generelt moderat nivÄ av luftforurensing⁎.
Luftforurensing: moderat

Phuket fordeler og ulemper

Om Avionero

Avionero er et svensk start-up selskap innen reiseplanlegging som holder til i Malmö. startet av Lars Kristensson og Anton Tyulenev.
Med vÄr AI-sÞkemaskin kombinerer vi millioner av flyreiser, hoteller og aktivitetsalternativer for din reise til Phuket.
Les mer om selskaper

4 ting du bĂžr vite om Avionero:

Vi gir deg de mest fleksible sĂžkene
Vi har det stĂžrste utvalget av flyreiser
Vi selger ingenting, men formidler flyreiser, hoteller og aktiviteter
Vi sporer deg ikke for Ă„ Ăžke prisene
Les mer om vÄre funksjoner.

Dette sier brukerne vÄre