Dine turer
Organiser flyvningene dine enkelt med faner
Oslo
–
San Antonio
Alle datoer
Dupliser
+ Ny fane
background

Smartere reiseplanlegging

Været i San Antonio

Finn ut mer om dagens vær i San Antonio og se om det er bra å reise nå med vår 16-dagers værprognose.
Sjekk flypriser til San Antonio på Avionero:
Datoer, fleksibilitet, antall dager

Været i San Antonio i dag

Flott vær
Varmt
☀️
Sol
Temperatur, vind og luftfuktighet akkurat nå:
☀️
+28°C
Temperaturen nå
+16°C
Min.
+29°C
Maks.
4 m/s
Vind nå
0 m/s
Min.
10 m/s
Maks.
43%
Luftfuktighet nå
23%
Min.
100%
Maks.

Været i San Antonio de neste 15 dagene

Slik er været i San Antonio akkurat nå:
fr., 23 oktober
☀️
+28°C
Klar himmel
4 m/s
43 %
lø., 24 oktober
☁️
+27°C
Overskyet
5 m/s
49 %
sø., 25 oktober
☁️
+27°C
Overskyet
4 m/s
45 %
ma., 26 oktober
☁️
+26°C
Overskyet
4 m/s
48 %
ti., 27 oktober
☁️
+26°C
Overskyet
3 m/s
33 %
on., 28 oktober
☁️
+28°C
Spredte skyer
4 m/s
43 %
to., 29 oktober
☁️
+27°C
Overskyet
6 m/s
45 %
fr., 30 oktober
🌦
+21°C
Regn
5 m/s
84 %
lø., 31 oktober
🌦
+21°C
Regn
4 m/s
90 %
sø., 01 november
☁️
+23°C
Overskyet
7 m/s
53 %
ma., 02 november
☀️
+22°C
Klar himmel
5 m/s
53 %
ti., 03 november
☁️
+23°C
Spredte skyer
7 m/s
58 %
on., 04 november
🌦
+20°C
Regn
7 m/s
88 %
to., 05 november
🌦
+20°C
Regn
7 m/s
92 %
fr., 06 november
🌦
+19°C
Regn
5 m/s
88 %

Været i San Antonio gjennom hele året

Været etter måned. Klikk på en måned for mer informasjon om været.
Gjennomsnittstemperaturen gjennom hele året er rundt +27°C, med laveste gjennomsnitt på +18°C i januar og høyste gjennomsnitt på +36°C i august.

Andre byer i USA

Sjekk ut været i andre byer i USA.

Månedlig vær i San Antonio